Ateş Çocuk ve Su Kız

Orman Tapınağı'nda geçen bu heyecanlı maceraya katılarak Ateş Çocuk ile Su Kız'ına rehberlik et. Bölümlerdeki bütün elmasları mümkün olan en kısa sürede toplayarak çıkış kapısını açmaya çalış. Unutma bu bazen yeterli olmayabilir. Bazen yeşil elması almalı bazen de hem Ateş Çocuğu hem de Su Kızı'nı aynı anda hareket ettirmeniz gerekebilir. Üzerinden geçeceğiniz göletlerin rengine, sizi yukarıya taşıyacak asansörlerin kullanım şekli ve kapalı kapıların nasıl açılacağı konusunda dikkat gösterin. Bu oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi iki kişilik de oynayabilirsiniz.

 
Mavi renkli Su Kızı'nı kontrol etmek için A-W-D tuşlarını, kırmızı renkteki Ateş Çocuğu kontrol etmek için ise klavyedeki ok tuşlarını kulanmalısın. Şimdiden iyi oyunlar!
OYUNA BAŞLA
Ateş Çocuk ve Su Kız Ateş Çocuk ve Su Kız 0 / 5 0 0 0

Macera Oyunları

Benzer Oyunlar

Battle For Gondor Oyunu - Aksiyon Oyunları 😎

Battle For Gondor

Click here ile oyuna başlıyorsunuz. Amacınız topraklarınızı ork istilasından korumak. Lider olarak yapmanız gereken altınları kullanarak asker satın almanız. Orkları öldürdükçe para kazanıyorsunuz. Ok tuşlarıyla adamınızı kontrol ediyorsunuz, space tuşu ile kılıcınızı kullanıyorsunuz. Savaşırken kazandığınız parayı yine savaşırken sağdaki satış menüsünden asker alarak harcayabilirsiniz. Satın almaları farenizle yapıyorsunuz.

OYUNA BAŞLA
Battle For Gondor Battle For Gondor 0 / 5 0 0 0

Aksiyon Oyunları

Benzer Oyunlar