Neşeli Dondurmalar 1

Sizlere Neşeli Dondurmalar oyununu sunmaktan gurur duyarız. Eğlenceli bir dondurma oyunu oynamak ister misiniz? Kötü dondurmalar olarak da geçen bu güzel oyunda uzun bir eğlence sizleri bekliyor.

2 kişilik neşeli dondurmalar oyunu çoklu oyuncu desteğiyle iki kişilik olarak da oynanabilmektedir. Yapmanız gereken labirentteki canavarlara yakalanmadan meyveleri toplamak. Ne de olsa meyvesiz neşeli dondurma olmaz. Serinin ikinci oyununu Neşeli Dondurmalar 2 adresinden oynayabilirsiniz.

Başlamak için, yükleme tamamlandıktan sonra "Bad Ice-Cream" yazan yerin altındaki yanıp sönen butona tıklayarak "Play" seçeneğini seçin. Gelen ekranda bir kişilik mi yoksa iki kişilik neşeli dondurmalar oyunu oynayacağınızı seçin. Sonra dondurma topunun rengini seçmeniz gerekli. Bu aşamayı da atladıktan sonra bölüm listesinden birinci bölümü seçmeniz yeterli.

Neşeli Dondurmalar Hareketleri

İki kişilik veya tek kişilik oynadığınızda neşeli dondurmalar kontrollerini öğrenmek için aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz.
Birinci Oyuncu: Hareket etmek için [OK] tuşları, buz fırlatmak veya kırmak için [BOŞLUK] tuşu.
İkinci Oyuncu: Hareket etmek için [WASD] tuşları, aynı şekilde buz fırlatmak ve kırmak için de [F] tuşunu kullanabilirsiniz.

Orjinal adı Bad Ice Cream 1, Türkçe ismiyle Neşeli Dondurmalar 1 Oyunu oynarken oldukça eğleneceğinizi düşünüyoruz, bu oyun gibi diğer oyunları ilerlemeli oyunlar sayfamızdan oynayabilirsiniz. OyunGezegeni.net olarak iyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
Neşeli Dondurmalar 1 3 / 5 0 24 2

2 Kişilik Oyunlar

Benzer Oyunlar