Roket Manyağı

Aynı zamanda çılgın bir profesör olan Füze Manyağı bilim insanı bir roket geliştirdi ve bu roketi uçurmak sizin kontrolünüzde olacak. Roket gücünü ve yönlendirmeleri çok iyi ayarlamalı ve gidebildiğiniz kadar uzağa gitmelisiniz.

Hemen oyunun kontrollerinden bahsetmek gerekirse dilerseniz dokunma ve tıklama yöntemiyle, dilerseniz de klavyedeki yön tuşları ile kullanım sağlayabilirsiniz. Yukarı ok tuşu ateşlemeyi sağlar, sağ ve sol yön tuşları ise havada süzülürken yön vermek için kullanılır. Bu bir roket olduğu için yön vermek araba oyunları gibi kolay olmayacaktır, yön tuşuna bastıkça hafif eğimli bir şekilde gidecektir.

Uçuş sırasında roket ile beraber toplayabildiğiniz kadar altın toplayın. Bu altınlarla roket parçalarını geliştirerek daha iyi bir roket elde edeceksiniz. Diğer gelişmeli oyunlar için burayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Roket fırlatma işlemleri esnasında havada süzülürken diğer yabancı cisimler olacaktır. Hava mayını ve hareket halinde olan ve size doğru gelen diğer roketler gibi cisimlere çarpmamalısınız.

OyunGezegeni Roket Manyağı oyununda size iyi eğlenceler diliyor.

OYUNA BAŞLA
Roket Manyağı 5 / 5 0 9 0

Fırlatma Oyunları

Benzer Oyunlar